URODZINOWY POST: 22 FAKTY O MNIE!

Cześć i czołem! fakty o mnie urodziny uroda autor hobby

Jest ostatnio zastój na blogu, wiem o tym doskonale i skończy się, gdy tylko skończę szkołę, co stanie się za momencik dosłownie. Zbiorę resztę wpisów do indeksu i zasiądę do pisania, ponieważ przez ten czas uzbierało się trochę rzeczy. Obronę odłożyłam na wrzesień, tak wyszło. Ale nic nie szkodzi, nawet się cieszę, że mam więcej czasu. fakty o mnie urodziny uroda autor hobby

Dziś postanowiłam zrobić wpis osobisty, ponieważ właśnie 13 czerwca 1995 roku o godzinie za pięć trzynasta przyszłam na świat! Świętuję swoje urodziny ( mam nadzieję, że jest miło – tekst piszę z wyprzedzeniem :D) i zadręczam Was tekstem egocentrycznym – o sobie. Zakładam, że skoro ja lubię sobie tego typu posty poczytać, to znajdą się na świecie ludki, które także zrobią to z przyjemnością.


Zapraszam do bliższego poznania!

 1. Chciałam napisać ten post już od jakiegoś czasu, a teraz nawet nie wiem jak powinnam zacząć i jaki fakt powinien być na pierwszym miejscu.
 2. Moja przygoda z pisaniem zaczęła się od pracy domowej z języka polskiego w podstawówce. Pani nie tylko postawiła mi szósteczkę, ale napisała na końcu od siebie „Nigdy nie przestawaj pisać. To prawdziwy dar!”. Nie wiem czy gdybym teraz przeczytała swoje wiersze też bym je za takowy dar uznała, ale i tak miło z jej strony.
 3. Kocham swoją biblioteczkę. Potrafię siedzieć, gapić się na nią i mówić jak bardzo ją kocham.
 4. Na pierwszej lekcji w-fu w liceum wywaliłam się podczas biegu na sześćdziesiąt metrów na bieżni na oczach 1/3 szkoły, pękła mi ręka i całkowicie straciłam skórę z kolana. Mimo to podniosłam się natychmiast i spytałam tylko czy wywaliłam się przed metą czy za. Przyznałam też, że nic mnie nie boli. Nie bolało, dopóki ręka nie zaczęła puchnąć. fakty o mnie urodziny uroda autor hobby
 5. Zanim się obudzę i gdy już prawie zasypiam, zawsze ruszam jedną stópką.

Pink Flowers Beside Brown Book Beside White Ceramic Mug With Brown Coffee on Top of White Textile


Kolejna piątka.

 1. Pół mojej szafy to swetry. Gdy tylko ktoś z moich bliskich widzi, że zamierzam kupić kolejny, od razu krzyczą, że nie mam już przecież miejsca w szafie i wyrywają mi moją zdobycz!
 2. W swoim życiu napisałam dwie książki, zbiór opowiadań, sztukę, ponad sto wierszy i kilka dodatkowych opowiadań. Na razie opublikowałam jedną książkę ( „Będę czekać całą noc”) i nie spieszy mi się do kolejnej.
 3. Najlepiej mi się zasypia, gdy pada deszcz. To mnie uspokaja.
 4. Moje ulubione kwiaty to bzy. Muszę na nie czekać całym rokiem.
 5. Jestem pechową trzynastką. Jak mam się uderzyć, to zawsze się uderzę. Jak ma mi wypaść, do wypadnie. Dlatego często jestem cała w siniakach lub podrapaniach.

art, classic, contemporary


I kolejna! fakty o mnie urodziny uroda autor hobby

 1. Mój kot jest rozpieszczony jak cholera. Ale rozmawia ze mną, nigdy na mnie pazurka nie podniesie, śpi ze mną, a nawet wchodzi pod kołdrę i się do mnie przytula. Ja za to ją noszę, również przytulam, a ona udaje, że wcale nie chce mnie za to zabić. Gdyby to zrobiła, nie miałaby gdzie spać.
 2. Prawie w każdy wtorek jem pizzę. Jest ona filarem mojego związku!
 3. Nigdy nie przechodzę obojętnie przy taniej książce. Tylko w 10% przypadków nic sobie nie kupuję.
 4. Kocham wycieczki. Niezależnie czy to 20 km od miasta czy 100. Muszę się czasem wyrwać. To mi pomaga naładować akumulatory. fakty o mnie urodziny uroda autor hobby
 5. Bardzo długo przekonuję się do ludzi. Jeżeli raz mnie do mnie zrażą, bardzo wątpliwe, bym się przed nimi kiedykolwiek w pełni otworzyła. Mogę rozmawiać o niczym, choć też nie zawsze. Albo zaskoczy, albo nie.

adult, book, business


 1. Dbanie o cerę jest moim hobby. Lubię o tym czytać, stosować kosmetyki, które faktycznie działają.
 2. Wiem, że mam dobre serce. I przez to muszę mieć bardzo twardy tyłek.
 3. Dzieci mnie wzruszają. Zastanawiam się, w którym momencie popełniamy błąd, który sprawia, że zamieniamy się w beznadziejnych dorosłych. Mam nadzieję, że nigdy nie będę takim dorosłym w 100%.
 4. Od małego jestem, jak to moi rodzice uroczo nazwali „przesrana”. Ciągle mi coś jest, łapię wszystkie możliwe choroby i wszystko mnie zawsze boli. Mogłabym spokojnie usiąść z babkami w poczekalni w przychodni i dyskutować z nimi na temat historii moich chorób.
 5. Bywam dumna jak cholera i nawet, gdy sama zdaję sobie z tego sprawę i mówię sobie „Justyna, przesadzasz. Daj spokój”, to zazwyczaj i tak nie daję tego spokoju, bo duma mi nie pozwala.

Person Right Hand on Brown Plastic Tray


Ostatnie dwa!

 1. Kocham Harrego Pottera, ale boję się go ponownie przeczytać, bo może już stałam się paskudnym dorosłym i nie poczuję tego tak, jak czułam to kiedyś.
 2. Uwielbiam robić zdjęcia zwierzętom. fakty o mnie urodziny uroda autor hobby
 3. Nienawidzę się opalać, dlatego leżenie na plaży plackiem jest dla mnie bardziej torturą niż wypoczynkiem. Spacerowanie, ewentualnie leżenie w cieniu z książką – wtedy możemy pogadać.

I to już koniec! 22 fakty za 22 wiosny, bo właśnie tyle dzisiaj kończę. Mam nadzieję, że mnie nie znielubicie, a wręcz przeciwnie – być może będziecie wpadać do mnie częściej, by sprawdzić, co słychać.

A do Waszych urodzin daleko? Lubicie je obchodzić czy niekoniecznie? 😀

Całuję! :*

PS. A jeżeli lubisz wiedzieć co nieco o autorach blogów i czujesz niedosyt po tym poście, to zapraszam do tego, w którym pisałam o wymarzonych podróżach: klik.

5 przemyśleń nt. „URODZINOWY POST: 22 FAKTY O MNIE!

 1. Ja obchodzę swoje urodziny 21 stycznia :). Zazwyczaj nie wspominam ich dobrze. Nawet w swoje 18 urodziny miałam strasznego pecha, gdyż przez zapalenie gardła straciłam głos na dwa tygodnie, przez co nie mogłam nawet powiedzieć „dziękuję”, gdy składano mi życzenia. Mam nadzieję, że przynajmniej 20 urodziny będą choć trochę lepsze od poprzednich 😉

 2. Wszystkiego najlepszego kochana dużo zdrówka i radości oraz samych cudowności 🙂 psytt też lubię zasypiać podczas deszczu, czasami to mam za miękkie serce ale dupę twardą też 🙂 fajny tag 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *